Výstupy, popisy tras

ČASOPIS MONTANA - ALPY V KLÍDKU A V POHODĚ

V roce 2006 - 2007 jsem pro časopis Montana připravoval seriál o alpských výstupech v klídku a na pohodu 😊 Mojí snahou bylo popsat možnosti výstupů (včetně zajímavých variant) na všechny tyto vybrané cíle.

ÚVODNÍ TEXT

"Na těchto místech se budete snad nějakou chvíli setkávat s tipy na túry v Alpách, které budou samozřejmě pro většinu z vás většinou naprostými choďáky... Věřím, že i přesto si tato rubrika najde mezi vámi své stále čtenáře. Budu se zde totiž vždy snažit popisovat konkrétní alpskou horskou skupinu či oblast především pro běžného či začínajícího horského nadšence, a to za letních podmínek a samozřejmě rád vypíchnu i možnosti skalkových túr v zimě. Kromě toho se vám tak do rukou dostanou ověřené (a většinou i čerstvé) informace o možnostech krásných túr. Pro výraznou většinu z vás ale budou rozhodující také informace, jak, kde a kdy ušetřit nejen vaše sily...

Takže hurá na to!"
ÚKLID ARCHÍVU

A teď, při kompletním úklidu nejen v počítači 😊 jsem našel část této práce ve svém archívu ... Při vzpomínce, jakou dřinu mi to tehdy dalo, jsem vytištěné materiály oskenoval a v následujícím textu je přehledně uvedu, jak jsem tehdy vydal.
JEDNOTLIVÉ KAPITOLY


01
02
03


04
05
06

Členství v:
Spolupráce s:
Partneři