Fotogalerie

SNOWFEST – DAVOS 2009

06.04.2009

(ŠVÝCARSKO, Davos 6. - 11. 4. 2009)

Kumestrol (Jaromír Lojza), Petr Socha a Luboš Sušila spolu se svými kamarády a kamarádkami (ale i manželkami :-))) uspořádali další parádní pokračování této jedinečné akce.

Mistrovství Český republiky ve freeridu SCOTT Czech Ride 2009 byl hlavním tahákem, ale zároveň mohli další zájemci lyžovat ve volném terénu. Zájemci se tak mohli zúčastňovat doprovodného programu podle libosti a opravdu si tak mohli vychutnávat freeride plnými doušky. Mezi největší taháky určitě patřily opět jízdy pod taktovkou velmi zkušených koučů, testování všech možných freeridových a skialpových lyží, samozřejmě i již zmiňovaný velkolepý závod a moje maličkost se podílela na lavinových kurzech a výletu do volného terénu. Měl jsem tu čest spolupracovat s lavinovým expertem Manuelem Gensweinem a bylo to opět velmi inspirativní. 

Kluci se tohoto svého obrovského snu zhostili opravdu perfektně a více než 100 lidí byla touto ojedinělou akcí rozhodně nadšena.

Pořad o dění v Davosu snímala také i letos kamera ČT a bylo pro mne velkým potěšením spolupracovat s někým tak příjemným a skvělým jako je Alena Zárybnická a Vítek: CT4 Sport
Pár slov na závěr jednoho ze spoluatorů Kumestrola (Jaromír Lojza): SCOTT Czech Ride 2009 je za námi…
A tady ještě něco málo i o dalším dění od Matia: SNOWfest den druhý a třetí
S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Alpy4000.cz
Členství v:
Spolupráce s:
Partneři