Fotogalerie

SILVRETTA - PIZ BUIN 01/2024

05.03.2024

Silvretta – pohoří, které je i u nás velmi známým pojmem. Výstupy na Piz Buin, Dreiländer Spitze, Silvrettahorn, Hinter Jamtal Spitze a Rauher Kopf patří mezi skialpové perličky. Všechny tyto výstupy nabízí i celou řadu dalších perfektních variant a především pohodových výstupů a sjezdů a dalších variant vhodných i pro slabší lyžaře. Ideální pro středně pokročilé skialpinisty.

ÚTERÝ 5. 3. 2024
Nástup na chatu Weisbadener hütte (2 443 m) probíhá téměř klasicky: lanovka, rychlý bus v tunelech, přechod podél jezera a pak hurá po zasněžené cestě. Celý den je zataženo a sněží.

STŘEDA 6. 3. 2024
Dnes opět silně zataženo, ale prašan. Míříme do Tirolerscharte, pak následuje sjezd zpátky k chatě a po pauze na polívku vyrážíme ještě jednou ven, opět v mlze míříme směrem pod Dreiländer Spitze.

ČTVRTEK 7. 3. 2024
Tento den jsme se vydali na Piz Buin. Výstup klapnul na výbornou, stihli jsme i super výhledy z vrcholu. Po ledovci jsme jeli raději hooodně opatrně v rámci stopy …

PÁTEK 8. 3. 2024
Dnes se vracíme zpět. Počasí nám přeje, a tak jsme si našli další dlouhý sjezdík. Pohodové zakončení a pak už zase hurá autobusem a lanovkou dolů.

Prašan, super výstupy i sjezdy!
S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Alpy4000.cz
Členství v:
Spolupráce s:
Partneři