Fotogalerie

SILVRETTA - PIZ BUIN 01/2023 - POHODOVÝ SKIALP

27.02.2023

Silvretta – pohoří, které je i u nás velmi známým pojmem. Výstupy na Piz Buin, Dreiländer Spitze, Silvrettahorn, Hinter Jamtal Spitze a Rauher Kopf patří mezi skialpové perličky. Všechny tyto výstupy nabízí i celou řadu dalších perfektních variant a především pohodových výstupů a sjezdů a dalších variant vhodných i pro slabší lyžaře. Ideální pro středně pokročilé skialpinisty.

PONDĚLÍ 27. 2. 2023
Nástup na chatu Weisbadener hütte (2 443 m) probíhá téměř klasicky: lanovka, rychlý bus v tunelech, přechod PODÉL jezera a pak hurá po zasněžené cestě. Celý den je nádherný a hory se nám tak krásně otevřely a nabídly krásné výhledy.

UTERÝ 28. 2. 2023
Tento den jsme se vydali na Piz Buin. Výstup klapnul na výbornou, stihli jsme i super výhledy z vrcholu. Po ledovci jsme jeli raději hooodně opatrně …

STŘEDA 1. 3. 2023
Tento den jsme si opravdu užili. Míříme na Hinter Jamtal Spitze. Parádní túra zpestřená výstupem na mačkách po zmrzlém sněhu dál směrem k vrcholu. Následný sjezd nás zavedl konečně zase do prašánku. Pak hurá pod Dreiländer Spitze za dalším 😊

ČTVRTEK 2. 3. 2023
Dnes se vracíme zpět. Počasí nám přeje, a tak jsme si našli další dlouhý sjezdík. Pohodové zakončení a pak už zase hurá autobusem a lanovkou dolů.

Prašan, super výstupy i sjezdy a hlavně super parta!
S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Alpy4000.cz
Členství v:
Spolupráce s:
Partneři