Fotogalerie

SILVRETTA - PIZ BUIN 01/2022 - POHODOVÝ SKIALP 🙂

06.03.2022

Silvretta – pohoří, které je i u nás velmi známým pojmem. Výstupy na Piz Buin, Dreiländer Spitze, Silvrettahorn, Hinter Jamtal Spitze a Rauher Kopf patří mezi skialpové perličky.

Všechny tyto výstupy nabízí i celou řadu dalších perfektních variant a především pohodových výstupů a sjezdů a dalších variant vhodných i pro slabší lyžaře. Ideální pro středně pokročilé skialpinisty.

NEDĚLE 6. 3. 2022
Nástup na chatu Weisbadener hütte (2 443 m) probíhá téměř klasicky: lanovka, rychlý bus v tunelech, přechod PODÉL jezera a pak hurá po zasněžené cestě. Celý den je nádherný a hory se nám tak krásně otevřely a nabídly krásné výhledy.

PONDĚLÍ 7. 3. 2022
Tento den jsme si opravdu užili. Míříme na Hinter Jamtal Spitze. Parádní túra zpestřená sestupem z převisu po laně z Ober Oschen Scharte a následný výstup na mačkách po zmrzlý hlíně dál směrem k vrcholu. Následný sjezd nás zavedl konečně zase do prašánku

ÚTERÝ 8. 3. 2022
Tento den jsme se vydali do Švajcu. Parádní okruh okolo Piz Buinu s ještě parádnějším zakončením na terásce před naší chatičkou

STŘEDA 9. 3. 2022
Dnes se vracíme zpět. Počasí nám přeje, a tak jsme si našli další PARÁDNÍ sníh a dlouhý sjezdík. Pohodové zakončení a pak už zase hurá autobusem a lanovkou dolů.

Prašan, super sjezdy a hlavně super parta!
S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Alpy4000.cz
Členství v:
Spolupráce s:
Partneři