Fotogalerie

SETKÁNÍ „PO“ A „PŘED“ SEZONOU 2012

01.12.2012

(KRKONOŠE, Richtrovy boudy 1. - 2. 12. 2012)

Kdysi nás při jednom z našich výstupu napadlo, že by nemuselo být vůbec špatné, se na závěr roku všichni znovu setkat.

Samozřejmě spojit toto setkání s nějakým tím krásným výstupem (tentokrát u nás v Krkonoších), ale hlavně si pak v klidu sednout, popovídat si o tom, jak se daří, co nového, kde jsme všichni byli, co jsme viděli, zažili, ... 

Rok se sešel s rokem a my se opět setkali na Richtrových boudách. S některými z vás si alespoň Zuzka mohla posedět již v pátek. Něco málo jste vypili, ale hlavně udělali přípravu na nadcházející den :-)))

SETKÁNÍ „PO“ A „PŘED“ SEZÓNOU 2012
Letošní program jsme letos upravili tak, aby jste si od nás mohli odnést zase o něco více :-))) Před samotným promítáním a přednáškami jsme pro vás především díky Pavlovi Bartákovi připravili bohatý doprovodný program:

FOTOGRAFICKÝ WORKSHOP
s profesionály z firem: Nikon, Zoner press, Macroworld:

1. Focení na horách podle Nikonu – i ve vztahu k tématům fotosoutěže na příští rok. Nikon přivezl cca 15 fotoaparátů se kterými se fotilo naplno venku.

2. Zpracování na počítači podle Zoneru – praktické rady jak pracovat s pořízenou fotkou, která ne vždy je vyfocena za ideálních podmínek. Nezůstalo jen u základních funkcí, ale věnovalo se i pokročilejším technikám práce s barvami a oblastí HDR (high dynamic range).


WORKSHOP PRVNÍ POMOCI
pod vedením expertů z řad Horské služby ČR
Měli jste tak možnost si v praxi připomenout důležité momenty při záchraně lidského života. Martin Riedl se své funkce přednášejícího ujal s vervou sobě vlastní a připravil vám tak hodnotný zážitek :-)

SAMOTNÉ SETKÁNÍ A PROMÍTÁNÍ
Začátek byl stanoven na 17.30 a tak jsme se hned po večři vrhli na přípravu hlediště. Ono umístit do sálu přes 130 lidí není žádná legrace. To tady od loňska nezažili :-))) Pavel Barták se již tradičně ujal slova a oficiální část se mohla spustit.

PODĚKOVÁNÍ
Poděkování samozřejmě patří všem, kteří se podíleli na organizaci této, celkem rychle se rozrůstající akce. Ať už se jedná o firmy, které nás podporují materiálně, svými zkušenostmi a znalostmi. Zvláštní poděkování patří účinkujícím a přednášejícím, že našli v sobě odvahu předstoupit před vás :-))) a samozřejmě největší poděkování patří vám, našim věrným účastníkům tohoto našeho setkání, DÍKY MOC za účast!!!

ZÁVĚREČNÁ ČÁST SETKÁNÍ
A nakonec jsme se sešli na baru u Dany a bylo tam taky moc dobře :-)))
S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Alpy4000.cz
Členství v:
Spolupráce s:
Partneři