Fotogalerie

LUČNÍ BOUDA – NEJVÝŠE POLOŽENÁ HOROLEZECKÁ STĚNA V ČR

30.11.2010

(KRKONOŠE, Luční bouda 30. 11. 2010)

“Chtělo by to tady mít horolezeckou stěnu. Jenže kde? Tak vysoký prostor tady prostě není ...“ Pak se postavila konstrukce pro nádherný ledový rampouch.

Má více jak 10 m na výšku. Supr lezení, supr nácvik, paráda ... Jenže, původní nápad se neuskutečnil ... Byla by to výborná kombinace: udělat si sem výlet na skialpech, dát si dobrej obídek, pak si zalízt na ledu, potrénovat na lavinových trenažérech hledání s pípákama a pak si navečer u pivka ještě trochu zabouldrovat :-))) 

„Jdem do toho! Tenhle podzim to dáme dokupy“ Plány jsou jedna věc a skutečnost bývá někdy trochu jiná ... Jenže jsme se do toho letos opravdu dali. Ještě než nasněžilo, tak sem Jirka vyvozil materiál. A teď když venku zuří první vánice letošní zimy, se zevnitř ozývá řev pil, vrtaček a tlučení hřebíků :-)))

Měli jsme možnost zažít krásnejch pár dní, kdy nám pod rukama vyrostla krásná a nejvýše položená horolezecká stěnka v ČR :-) O rekordy tady ale vůbec nešlo, byla to opravdová paráda a velká legrace spolupracovat tady se všemi těmi kamarády, kteří přišli pomáhat. Holky z Luční se o nás perfektně staraly a my budovali a budovali :-)))

Na závěr jsme si dali šampaňské a někteří se pokusili o přelezení své první cesty :-) Snad se vám bude taky líbit ...

Se stavbami horolezecký stěn již máme určité zkušenosti, podívejte se semka
S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Alpy4000.cz
Členství v:
Spolupráce s:
Partneři