Fotogalerie

HONZÍK, JAKO Z VODY

10.09.2010

(KRKONOŠE, Trutnov 10. 9. 2010)

Tak jsem se zase mihnul doma a nestačil se divit :-)))To malinkatý stvoření, který jsme pojmenovali Honzík a který ještě před měsícem skoro pořád spalo, nám krapet vyrostlo :-)))

Nejprve na mne opatrně zíral a asi stejně jako já, se nestačil divit, kdopak to je před ním :-) Ale stačila jedna pařbička a už jsme se skamarádili :-) Dokonce se mu to tak zalíbilo, že zapomněl usnout ...

Tady pár detailů z Honzíkova života: 
1. takhle se kouká na svět okolo sebe a nestačí se divit ...
2. takhle dělá machra, že už všechno ví :-)))
3. a takhle odpčívá se svojí moóóóc unavenou mámou ...

Ale dost odpočívání! Teď se bude cvičit! Tak šup nožičku sem, ručičku tam, zádíčka nepropínej, no jen si zakřič, že se Ti to chlapče moc nelíbí! Ale neboj máma Tě nedá, je pořád s Tebou ... A vidíš, týden cvičení a už Ti hlavička nepadá na všechny strany :-)))

Ale v Tvých grimasách se fakt nevyznám. Teď sis měl krknout jako pořádnej chlap amožná si i ublinknout a Ty si snad u toho jen tak ledabyle zíváš ... Nééé, Ty koukáš na babičku, co to dělá :-))) A takhle si dávat ručičku pod bradu, to je fakt frajeřina :-)))

No a na závěr dne si přečteme knížku. O čempak je to dneska? Jó, Ty to řekneš jen mámě, no tak jí to honem pošeptej :-)))
S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Alpy4000.cz
Členství v:
Spolupráce s:
Partneři