Fotogalerie

FREERIDOVÝ CAMP St. ANTON 01/2017

12.02.2017

(RAKOUSKO, St. Anton - 9. - 12. 2. 2017)

Můj milovanej Antoníček nás přivítal naprosto dokonalým počasím a hlavně sněhem. Parádní prašan byl všude okolo, jen si vybírat :-)

První den na rozkoukání a první strmější úseky na rozodvahování :-)

Další den byl ve jménu Křížku a naprostého odpaňování pod ním ... Vybrali jsme si dokonalou stopu a jediným vetřelcem byl chudák zbloudilý kamzík. Pak jsme se přemístili až na Valugu. Tentokrát zatím bez lyží, jen na kukandu :-) Odtud jsme si také vyhlídli supr žlábky na odpolední trénink. Pro všechny to byl ohromný zážitek přelézat napnuté bariéry a pak traverzovat nad opravdu velmi strmými žlaby do toho "našeho" :-) Průjezd zúžením mezi ostrými skalami bral dech a lechtal nervy :-)

A hned následující den jdeme do Valugy a jejího žlábečku i s úvodním objezdem téměř všech jejich strmých stěn :-) Samotný žlábek měl výborný podmínky a tak jsme si užili perfektně. I další partie našeho průjezdu do Zursu byly skvělý. Pak krátká pauzička na gulášek v geniálním balení, pivko na odvahu a hurá do Severky. Seskok z převěje do temné stěny plné prašanu za to ale stál :-))) A tím jsme dnes rozhodně nekončili :-) Co takhle sjezd přímo do Stubenu? Tak jo, jdeme na to :-) Dlouhý sjezd se všemi možnými i nemožnými nástrahami jsme si dali jako závěrečnou chuťovku :-)

A závěrečný den? Proč ne znovu na Valugu :-))) a pak znovu do Severky. Tentokrát ale do úplně panenského a velmi strmého svahu. Proč asi zůstal již skoro celý týden panenský, že :-))) Hop, hop, hop a byli jsme tam. Největší hopík si dala Marika, náš mini byl prostě prcek :-) Dopad ještě odjela, ale hned v další otočce pád a kolení vazy přestávají poslouchat. Okamžitě ji plánuju inverzni heliskiing, ale hned na počátku mi to zakázala a tak zbytek sjezdu dala na jedný noze...

Parádní ježdění, supr parta a koleno určitě brzy sroste :-)
S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Alpy4000.cz
Členství v:
Spolupráce s:
Partneři