Fotogalerie

FREERIDOVÝ CAMP – ANDERMATT 2012

28.02.2012

(ŠVÝCARSKO, Andermatt 28. 2. - 3. 3. 2012)

Freeride je prostě jízda na lyžích či na snowboardu ve volném terénu. Dnes je freeride běžnou lyžařskou disciplínou téměř pro každého.

Láká vás pohodový freeride?
Pojeďte si ho vyzkoušet s námi do jedněch z nejlepších středisek v Alpách :-)

Opouštím Rakousko a směřuju do středu Švýcarska. Všichni se setkáváme v městečku Hospental, v ubytovně a pozdě večer. Všichni doráží pěkně v pohodě jen já ale přijíždím pěkně nachcípanej ...

ÚTERÝ 28. 2. 2012
Ráno u snídaně jsem úplně mrtvej. Všichni jsou na mne ale moc hodný. Zůstávám na pokoji a můj úkol zní jasně: POTIT SE, POTIT SE, POTIT SE!!! Ostatni se zatím rozjezdili a večer už začíná být hej. Je sice nádherné počasí, ale už pár dní tady nesněžilo :-)))

STŘEDA, ČTVRTEK, PÁTEK, SOBOTA
V oblasti Andermattu je velká možnost sjezdů ... Pokoušíme se hledat prašan. Sem tam se zadaří, ale moc ho není :-))) Přesto se ale jezdí celkem slušně. K dispozici máme vždycky kousek prašanu a pak už jen supr firn :-))) Vychutnáváme si každý kousek zdejších zasněžených vyhlášených prostor.

A místo dlouhého povídání jsem se zde pokusil sestavit fotografie tak, aby vznikl vždycky takový malý portrét každeho freeridera z naší party. Máte tak možnost vychutnat si radost z jízdy ve volném terénu každého z nás :-)
S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Alpy4000.cz
Členství v:
Spolupráce s:
Partneři