Fotogalerie

FREERIDOVÉ CAMPY – ST. ANTON 02/11

02.02.2011

(ROKOUSKO, St, Anton 2. - 4. 2. 2011)

Za anglickým slovem freeride se neskrývá žádná nová lyžařská disciplína pro pár bláznivých nadšenců. Jedná se naopak o aktivitu, kterou lidé provozovali již na samotném počátku lyžování.

Freeride je prostě jízda na lyžích či na snowboardu ve volném terénu. Dnes je freeride běžnou lyžařskou disciplínou téměř pro každého.
Láká vás pohodový freeride?
Pojeďte si ho vyzkoušet s námi do jedněch z nejlepších středisek v Alpách :-)

První den jsme vyrazili na obhlídku terénů a za nádherného počasí si vychutnávali první jízdy :-))) Následovali první nácviky ve volném terénu :-)
Další dny jsme jezdili volné terény víc a víc. Především v oblasti Stubenu jsme si našli nádherné svahy. Jezdili jsme od rána až do večera. Na Apre ski jsme dorazili až jako poslední :-) Poslední den jsme dali pokus o sjetí z Vallugy (2 809 m). Podmínky tam ale vypadaly hodně tvrdě a tak nás nakonec zůstalo jen pár a vydali jsme se až pod lávku do nádherného žlabu. Sjezd byl krásný a zdaleka ještě nebyl tou nejkrásnější tečkou za naším ježděním v Antonu :-))) Hned odtud jsme se totiž vydali zpět do Stubenu a nádherný průjezd z Albonagratu údolím Maroi byl už opravdu tou poslední jízdou ...
S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Alpy4000.cz
Členství v:
Spolupráce s:
Partneři