Fotogalerie

FREERIDOVÉ CAMPY – ST. ANTON 01/11

24.01.2011

(RAKOUSKO, St. Anton 24. - 26. 1. 2011)

Za anglickým slovem freeride se neskrývá žádná nová lyžařská disciplína pro pár bláznivých nadšenců. Jedná se naopak o aktivitu, kterou lidé provozovali již na samotném počátku lyžování.

Freeride je prostě jízda na lyžích či na snowboardu ve volném terénu. Dnes je freeride běžnou lyžařskou disciplínou téměř pro každého.
Láká vás pohodový freeride?
Pojeďte si ho vyzkoušet s námi do jedněch z nejlepších středisek v Alpách :-)
FREERIDOVÉ CAMPY – ST. ANTON

I přes neskutečnou cestu po dálnici se nám podařilo dorazit do Antonu. Vyrazili jsme na obhlídku terénů a hledali jsme alespoň nějakou skulinu mezi mraky :-))) Nakonec se počasí začalo vylepšovat a tak jsme se konečně vydali do prašanu : -)
Další den byl celý ve znamení mraků. Sice to nebylo úplně ono, ale i tak jsme si zajezdili celkem slušně v oblasti Stubenu. A nakonec nás poslední den čekalo milé překvapení. Udělalo se polojasno a dokonce i slunce jsme viděli. A hned od rána jsme se vrhli do netknutého prašanu. A když navíc odpoledne otevřeli Vallugu, vydali jsme se za prašanem nad kolena !!! Parádní závěrečná jízda, kdy nám sníh stříkal do obličeje byl tou nejkrásnější tečkou za naším ježděním v Antonu :-)))
S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Alpy4000.cz
Členství v:
Spolupráce s:
Partneři