Fotogalerie

FREERIDE CAMP - DISENTIS 01/2022

12.03.2022

Za anglickým slovem freeride se neskrývá žádná nová lyžařská disciplína pro pár bláznivých nadšenců. Jedná se naopak o aktivitu, kterou lidé provozovali již na samotném počátku lyžování.

Freeride je prostě jízda na lyžích či na snowboardu ve volném terénu. Dnes je freeride běžnou lyžařskou disciplínou téměř pro každého.
Tady naleznete další podrobnosti: FREERIDE CAMP - DISENTIS 

SOBOTA 12. 3. 2022
Příjezd proběhl v poklidu, počasí supr, jen sníh byl hned na počátku takový rozpačitý

NEDĚLE 13. 3. 2022
Vyrážíme do Disentisu a lanovkami až nahoru. Míříme k prvnímu dnešnímu sjezdu a ten nám dá krapet zabrat Pak vyrazíme znovu vzhůru a jedeme hlavním údolí až dolů. Sníh byl proměnlivý a trochu prověřil naše jezdecké schopnosti

PONDĚLÍ 14. 3. 2022
Vyrážíme do Disentisu a lanovkami opět až nahoru. Tentokrát máme před sebou pouze výstup pod Oberalpstock a pak následuje dlouhatánský sjezd až dolů do údolí. Počasí nám přeje a výstup „ferátkou“ je vlmi příjemným zpestřením.

ÚTERÝ 15. 3. 2022
Počasí je zatažené s tím, že okolo 16.00 se má oblačnost krapet protrhávat. A tak jsme se vydali vláčkem do Oberalppassu a odtud na pásech na Patzolastock. Šli jsme pomalu a rozvážně A u vrcholku v sedle se mraky začínají opravdu otevírat a tak na nic nečekáme a pouštíme se do svahů pod námi.

STŘEDA 20. 3. 2019
Dnes se vydáváme za dalším neskutečným sjezdem. Nejprve první lanovka, pak následuje výstup a … a pak už nás čeká opravdu SUPER SJEZD! Jenže v noci napadl písek …

Parádní túry, super parta a na závěr píseček
S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Alpy4000.cz
Členství v:
Spolupráce s:
Partneři