Fotogalerie

DYNAFIT 2011 – ÚNOROVÁ NOČNÍ SETKÁNÍ NA LUČNÍ BOUDĚ

10.02.2011

(KRKONOŠE, Luční bouda 10. 2. 2011)

Jedna z nejrenomovanějších skialpinistických firem - Dynafit, si Vás dovoluje pozvat na noční skialpinistická pohodová setkání konaná každý únorový čtvrtek od 17:30 na Luční boudě v Krkonoších.

Budete zde seznámeni s aktuálními novinkami z dílny Dynafitu a pestrý bude i další doprovodný program s drobnými soutěžemi o věcné ceny. Hlavně jde ale o přátelské posezení skialpinistických nadšenců při pivu, vínku, čaji a koláči

Ve čtvrtek 10. 2. 2011 se Honzíček poprvé v životě zúčastňuje měření sněhového profilu na Luční boudě. Všechno se zdá v pořádku a žádné velké laviny se prý neočekávají :-))) (teda, kromě těch do plínek :-))).

A v 17.30 zahajuje SALEWA CZECH TEAM další z řady setkání na Luční boudě. Zaplňujeme celou klubovnu a program se hned hladce rozbíhá. Petr Polanecký všechny zájemce podrobně informuje o všech novinkách a možnostech, které Dynafit pro své příznivce připravil. Pro zajímavost musíme uvést, že se jedná o opravdu mezinárodní setkání, téměř polovinu účastníků tvoří návštěvníci z Polska, kteří za námi dorazili ze sousední polské boudy Samotnia :-)))
Zuzky, Háček, Šampón a moje maličkost zatím usrkáváme čaj, pivo, ...

Na samotný závěr ještě promítáme fotky z našich alpských skialpových přechodů. Polský kolega, horský vůdce, vše navíc okamžitě překládá do polštiny a tak se všichni dobře baví. A na závěr nezbývá, než si potřást rukama a těšit se na další podobná setkání :-)))
S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Alpy4000.cz
Členství v:
Spolupráce s:
Partneři