Fotogalerie

BACKCOUNTRY CAMP 2012

11.03.2012

(ŠVÝCARSKO, Tschamut 11. - 15. 3. 2012)

Michalovi Broučkovi se podařilo vytvořit opravdu super akci již s několikaletou tradicí. Ačkoliv se koná stále na stejném místě, přitahuje neustále se rozšiřující okruh lidiček. Ačkoliv tato akce pochází z dílny snowboarďáků, zúčastňuje se ji i bezpočet lyžařů.

Fascinuje mne, že ačkoliv se v mnoha článcích na netu setkávám s určitou averzí těchto dvou skupin, tady jsem nic podobného nezažil. Všechny totiž spojuje až neskutečná touha po supr lajně, supr prašanu a především supr legraci ... Je mi velkou ctí, že jsem se této akce mohl opět zúčastnit. 

Tentokrát stál před námi velmi nesnadný úkol! Ačkoliv bylo nádherně, tak se celá tato akce zvrtla na neúprosný hon za prašanem!!! A po Michalově promítání z jeho letošní Aljašky jsme se do toho opřeli o to víc :-)))

Nejprve jsme se rozjezdili na zdejších klasikách a pak jsme již útočili přímo tam, kde jsme tušili prašanový nářez: 2x heliskiing a 2x severní stěna Oberalpstocku!!!

Podívejte se sami, jak se nám to podařilo :-))) Jsou to fotky Davida a zčásti moje. A k tomu pár videí z heliskiingu. Jednoznačně doporučuji a vychutnejte si zároveň i několik libůstek pilota Markuse Loewyho. Kluci se totiž před ním jen tak letmo zmínili o lopingu :-)))
S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Alpy4000.cz
Členství v:
Spolupráce s:
Partneři