Fotogalerie

ATESTY JIZERKY - 2010

14.10.2010

(JIZERSKÉ HORY, Bedřichov 14. - 16. 10. 2010)

Rok se sešel s rokem a hurá do Jizerek. Štěkání, čmuchání, oblizování figurantů – Atesty lavinových a záchranných psů HS ČR pro plošné vyhledávání jsou tady :-)

 Úžasná atmosféra Jizerských hor, tentokrát přímo na Jizerce, spolu s neskutečným nasazením všech zúčastněných, dodala celé této akci neopakovatelného ducha ... A právě díky nadšení a perfektní práci všech kluků a holek z Jizerek, máme my ostatní možnost posouvat kvalitu hledání našich čtyřnohých kamarádů vždy o velký kus dál a dál ..., díky moc!!!

Večer nás nejprve čeká důkladná porada :-))) a vysvětlení pravidlel a hned první pravidlo bylo geniální!!! Pokud bude mít někdo pitomej dotaz, tak okamžitě objednává 27 malejch :-))) Porada tedy byla velmi svižná, věcná a bez zbytečných řečí :-)))

Ráno jsme vyráželi přímo do terénu. Pomocí GPSky jsme měli určené prostory, které jsme měli prohledat. Nebylo to sice přiliš těžké (tedy alespoň z pohledu Kristýnky :-))), ale naše hledání se začalo konečně podobat praxi. S Kristýnkou jsem letos v létě bohužel nemohl moc trénovat, ale její očička navrh hlavy byly naprosto výmluvné a já nestačil běhat za jejím štěkáním :-)))

Večer to už bylo trochu jiné kafe. Absolutní bezvětří, déšť a naprostá tma. Tady bylo znát, že především chybějící vánek je Kristýnčino nejslabší místo. Přesto ale lítala v nepřehledném terénu jako dravá šelma a nakonec všechny figuranty úspěšně dohledala :-))), ufff!!!
S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Alpy4000.cz
Členství v:
Spolupráce s:
Partneři