Fotogalerie

SNOW FEST 2008 - DAVOS

23.03.2008

(ŠVÝCARSKO, Davos 23. - 29. 3. 2008)

Když jsem se vloni před Vánoci měl možnost zúčastnit freeridové akce v Davosu, nenapadlo mne, jaké to bude mít pokračování.

V létě přišli Kumestrol (Jaromír Lojza) a Petr Socha s nápadem uskutečnit tady 1. mistrovství Český republiky ve freeridu a zároveň nabídnout dalším zájemcům krásný týden lyžovaní a to nejen ve volném terénu. Zájemci se tak mohli zúčastňovat doprovodného programu podle libosti a opravdu si tak mohli vychutnávat prašan plnými doušky. Mezi největší taháky určitě patřily jízdy pod taktovkou zkušených koučů, testování všech možných freeridových a skialpových lyží, samozřejmě velkolepý závod a kurzy První pomoci a moje maličkost se podílela na lavinových kurzech a výletu do volného terénu. Kluci se tohoto svého obrovského snu zhostili opravdu perfektně a více než 100 lidí byla touto ojedinělou akcí rozhodně nadšena. 

Pořad o dění v Davosu snímala také kamera ČT v rukou Pana kameramana a mého přítele z pod krosny Petra Klímy. Na těchto místech naleznete další odkazy a mnoho dalších podrobností:
Lavinami ohrožení lyžaři
Snowfest 08 pohledem ČT
Train Snowfest 08

PS: Ačkoliv byla moje účast cca tři měsíce před začátkem této parádičky ohrožena pomluvami a intrikami mých dvou pravděpodobně možná krapet zakomplexovaných ale rozhodně závistivých „kolegů“ z ČAHV, kluci ze Snowfestu si mne ale i tak vydupali zpět. Patří jim tak můj dík, že si stáli za svým ...
S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Alpy4000.cz
Členství v:
Spolupráce s:
Partneři