Fotogalerie

SILVRETTA - PIZ BUIN 01/2020 - POHODOVÝ SKIALP

18.02.2020

Silvretta – pohoří, které je i u nás velmi známým pojmem. Výstupy na Piz Buin, Dreiländer Spitze, Silvrettahorn, Hinter Jamtal Spitze a Rauher Kopf patří mezi skialpové perličky.

Všechny tyto výstupy nabízí i celou řadu dalších perfektních variant a především pohodových výstupů a sjezdů a dalších variant vhodných i pro slabší lyžaře. Ideální pro středně pokročilé skialpinisty.

ÚTERÝ 18. 2. 2020
Nástup na chatu Weisbadener hütte (2 443 m) probíhá téměř klasicky: lanovka, rychlý bus v tunelech, přechod PODÉL jezera a pak hurá po zasněžené cestě. Celý den je nádherný a hory se nám tak krásně otevřely a nabídly krásné výhledy.  

STŘEDA 19. 2. 2020 - Parádní túra za PRAŠANEM!!!
Tento den jsme si to opravdu užili 😊 Přes Tirolské sedlo jsme se kvůli špatné předpovědi počasí zamířili do údolí Jamtalu. Nakonec se ukázalo, že jsme tak chytli to naprosto úplně nejlepší podmínky a všichni, kdo se tady pohybovali, tak si užili naprosto luxusní den. A samozřejmě luxusní panenský prašan byl samozřejmostí 😊 Jenže pak přišel průstup přes sedlo pod Dreilanderspitze zpět směrem k naší chatě a všichni si tak vyzkoušeli průstup proti takovýmu menšímu větříčku 😊

ČTVRTEK 20. 2. 2020 - Parádní túra za PRAŠANEM!!!
Tento den jsme si PRAŠAN OPRAVDU užili a dali si dva parádní sjezdy v panenském prašanu. Míříme na Hinter Jamtal spitzi. Nakonec se ukázalo, že jsme tak chytli ty naprosto úplně nejlepší podmínky a všichni, kdo se tady pohybovali, tak si užili naprosto luxusní den. A samozřejmě luxusní panenský prašan byl samozřejmostí 😊

PÁTEK 21. 2. 2020
Dnes se vracíme zpět. Počasí nám moc do karet nehraje, ale i tak jsme si našli PARÁDNÍ sníh na dlouhý sjezdík. Pohodové zakončení a pak už zase hurá autobusem a lanovkou dolů.

Super prašan, super sjezdy a hlavně super parta!

S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Alpy4000.cz
Členství v:
Spolupráce s:
Partneři