Fotogalerie

LUČNÍ BOUDA - MEZINÁRODNÍ FESTIVAL OUTDOOROVÝCH FILMŮ MFOF 2010

30.10.2010

(KRKONOŠE, Luční bouda 30. - 31. 10. 2010)

Mezinárodní festival outdoorových filmů je soutěžní putovní přehlídkou outdoorových filmů, za sedm let se stal ve své podstatě a charakteru největším filmovým putovním festivalem na světě a největším filmovým putovním festivalem v České republice.

Vždyť v roce 2009 putoval dvaadvaceti českými městy. Festival je zaměřený na sporty s outdoorovou tematikou, na filmy dobrodružné, extrémní, adrenalinové, ale také cestopisné. 

Filmy nás zavádějí do různých míst naší planety, ukazují mentalitu a kulturu tamních obyvatel. Zavádějí nás do prostředí, kde se běžný "smrtelník" nedostane. Mnoho filmů má velký sociální a citový náboj. Festivalu se zúčastňují čeští, slovenští a zahraniční autoři, filmová studia, národní televize i soukromé televizní společnosti, a to v profesionální i amatérské rovině.

Původní plán byl, že se na Luční bodě budou promítat filmy celý víkend, a my s Vaškem Sůrou uděláme své dvě krátké prezentace z našich akcí. My se Zuzkou jsme na Luční dorazili v sobotu po obědě a já se těšil na fúru krásných filmů ... Jenže ... jenže se v sále sice promítalo, ale bylo tam minimum lidí. Ptal jsem se, co se děje a vše se vysvětlilo, když mi Jirka ukázal vytištěné letáky a program zveřejněný na internetu. Pořadatelé festivalu počítali na Luční boudě pouze s tím, že v sobotu budou jen naše přednášky a v neděli se bude promítat až od 18.00 ... :-)

Na našich přednáškách ale i přesto bylo úplně plno a doufám, že se všichni dobře bavili :-)

Program – Pec pod Sněžkou
S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Alpy4000.cz
Členství v:
Spolupráce s:
Partneři