Fotogalerie

EXPEDICE PERU 2015 - PŘÍLET

30.05.2015

(PERU, Huaráz 30. 5. 2015)

Let byl objednaný přes Air France a tak jsem s trochou obav usedal do sedadla :-) Hned na úvod jsem se u letušky ujistil, že pilot netrpí depresemi ...

Na začátku na nás nezbylo místo u okénka, ale nakonec úplně vzádu u kormidla zůstalo několik úplně volných řad sedadel a tak jsme se na ně hned vrhli a měli parádní místa. Let probíhal skvěle, Marcela se ujala baru a neustále nás zásobovala výborným vínem, nanuky, ... Jen nad Amazónkou jsme potkali několik bouřek a turbulencí, ale pilot mezi nimi zkušeně manévroval. Pohled na toto unikátní místo ještě z takovéhle výšky bral dech a mraky plovoucí mezi námi a pralesem celý tento pocit ještě podtrhoval.

Další neznámou byl přejezd do Huarazu. Přes internet jsem koupil potřebná místa a celou dobu trnul, kam jsem ty prachy vlastně poslal :-) Vše proběhlo skvěle i taxíka jsme sehnali za slušnou cenu.

Další změnou pro mne bylo ubytování, ale zatím vše vypadá dobře. Pokoje bez oken sice působí trochu zvláštně, ale jinak pohoda, vstřícnost, internet, ... takže uvidíme :-)

S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Alpy4000.cz
Členství v:
Spolupráce s:
Partneři