Členství v:
Ikar-Cisa eaws UIAGM Česká asociace horských vůdců

Kalendář akcí, info, fotogalerie - Fotogalerie

Novinky Kalendář akcí Naplánované akce Fotogalerie Ohlednutí za sezónou Fotografická a literární soutěž Alpy4000

10. 10. 2010 - 10. 10. 2010

GERLACH 2010 – JANA A BOB

Výstup na GRLACHOVSKÝ ŠTÍT ve Vysokých Tatrách má vždycky svá špecifíka. A ani letos tomu nebylo jinak. Nádherné počasí babího léta nakombinované se zbytky sněhu dávaly našemu výstupu opravdu kouzelnou atmosféru.


Ráno jsme si dali sraz dole u závory a počkali si na taxík. Výstup z Velické doliny byl letos parádní tím, že jsme do toho ráno nastupovali pouze ve dvou lanových družstvech. Měli jsme tak klid a naprostou pohodu. Výhledy byly fantastické a až na samotném vrcholu jsme se potkali s dalšími horolezci.

Sestup do Batizovké doliny byl jednoduchý, jen jsme si krapet kryli záda. Odlesky slunce v Batizovském plese nás za chvilku přivítaly na magistrále a my pak v klídku sestoupili až zpět ke Slezskému domu.

Rychle jsme si přehráli fotografie a já v 16.00 zasedl za volant a vydal se na noční maratón s cílovou páskou až na vrcholu Grossglockneru :-)))S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Tým Alpy4000
KOMENTÁŘE

Nebyly vloženy žádné příspěvky

NOVÝ KOMENTÁŘ
Jméno
Komentář
Šipka MOUNTAIN ACADEMY Šipka Freeridové campy 2020 Šipka Haute route 2020 Šipka Skialpové kurzy 2020 Šipka Lavinové kurzy 2020 Šipka Císařská haute route Šipka Monte rosa - Spaghetti ski Šipka Skialpový ráj 2020
ŠipkaAKTUALITY, INFO
ŠipkaFOTOGALERIE
ŠipkaKALENDÁŘ AKCÍ
ŠipkaPOČASÍ, LAVINY, CHATY
Alpy4000.cz na Facebooku Alpy4000.cz na Youtube
PARTNEŘI
© , Frenky a Kristýnka 2020, všechna práva vyhrazena

PARTNEŘI


Driclor proti pocení
Driclor proti nadměrnému pocení