Členství v:
Ikar-Cisa eaws UIAGM Česká asociace horských vůdců

Kalendář akcí, info, fotogalerie - Fotogalerie

Novinky Kalendář akcí Naplánované akce Fotogalerie Ohlednutí za sezónou Fotografická a literární soutěž Alpy4000

10. 09. 2010 - 10. 09. 2010

HONZÍK, JAKO Z VODY

Tak jsem se zase mihnul doma a nestačil se divit :-)))To malinkatý stvoření, který jsme pojmenovali Honzík a který ještě před měsícem skoro pořád spalo, nám krapet vyrostlo :-)))


Nejprve na mne opatrně zíral a asi stejně jako já, se nestačil divit, kdopak to je před ním :-) Ale stačila jedna pařbička a už jsme se skamarádili :-) Dokonce se mu to tak zalíbilo, že zapomněl usnout ...Tady pár detailů z Honzíkova života:
1. takhle se kouká na svět okolo sebe a nestačí se divit ...
2. takhle dělá machra, že už všechno ví :-)))
3. a takhle odpčívá se svojí moóóóc unavenou mámou ...


Ale dost odpočívání! Teď se bude cvičit! Tak šup nožičku sem, ručičku tam, zádíčka nepropínej, no jen si zakřič, že se Ti to chlapče moc nelíbí! Ale neboj máma Tě nedá, je pořád s Tebou ... A vidíš, týden cvičení a už Ti hlavička nepadá na všechny strany :-)))


Ale v Tvých grimasách se fakt nevyznám. Teď sis měl krknout jako pořádnej chlap amožná si i ublinknout a Ty si snad u toho jen tak ledabyle zíváš ... Nééé, Ty koukáš na babičku, co to dělá :-))) A takhle si dávat ručičku pod bradu, to je fakt frajeřina :-)))
No a na závěr dne si přečteme knížku. O čempak je to dneska? Jó, Ty to řekneš jen mámě, no tak jí to honem pošeptej :-)))Ale teď už jsi fakt utahanej ... Tak dobrou noc! A Honzíku, prosím Tě, hlavně spinkej CELOU NOC :-)))S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Tým Alpy4000
KOMENTÁŘE

Martina, 17. 9. 2010, 12:46
Honzík je nádhernej, a jak se krásně směje. Po kom to asi má....? :-)
NOVÝ KOMENTÁŘ
Jméno
Komentář
Šipka MOUNTAIN ACADEMY Šipka Freeridové campy 2020 Šipka Haute route 2020 Šipka Skialpové kurzy 2020 Šipka Lavinové kurzy 2020 Šipka Císařská haute route Šipka Monte rosa - Spaghetti ski Šipka Skialpový ráj 2020
ŠipkaAKTUALITY, INFO
ŠipkaFOTOGALERIE
ŠipkaKALENDÁŘ AKCÍ
ŠipkaPOČASÍ, LAVINY, CHATY
Alpy4000.cz na Facebooku Alpy4000.cz na Youtube
PARTNEŘI
© , Frenky a Kristýnka 2020, všechna práva vyhrazena

PARTNEŘI


Driclor proti pocení
Driclor proti nadměrnému pocení