Členství v:
Ikar-Cisa eaws UIAGM Česká asociace horských vůdců

Kalendář akcí, info, fotogalerie - Fotogalerie

Novinky Kalendář akcí Naplánované akce Fotogalerie Ohlednutí za sezónou Fotografická a literární soutěž Alpy4000

24. 03. 2012 - 25. 03. 2012

LAVINOVÝ WORKSHOP 2012

Horské služby ČR a PL (HS ČR a GOPR) uspořádali Lavinový workshop a IV. otevřené mistrovství ČR v lavinové záchraně pro širokou veřejnost. Jednalo se o další pokračování největší lavinové akce v České republice :-)))

Tato největší lavinová akce v ČR proběhla v Krkonoších na LABSKÉ BOUDĚ v součinnosti s naším občanským sdružením ALPY 4000.cz, dovozci lavinového vybavení a dalšími partnery.

A tady je pár fotografií, které krásně podtrhují neopakovatelnou atmosféru, kterou jste spolu s námi a s parádním počasím tady na Labské boudě vytvářeli :-)))

Musím se tady ještě zastavit u IV. otevřeného mistrovství ČR v lavinové záchraně. Měli jsme tady v soutěži několik favoritů a nakonec jsme mohli slavit. Michalovi se podařilo něco neskutečného a z posledního finálového místa se probojoval úplně nejvýše a zvítězil. Stal se tak Mistrem ČR v lavnové záchraně pro rok 2012!!! a v rámci týmů jsme na bedně měli dokonce dva týmy: Extrémní důchodci a Čuríni!!!

Všem moc gratulujeme a to včetně Honzíka, který vám všem tleská :-)))

S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Tým Alpy4000
KOMENTÁŘE

Nebyly vloženy žádné příspěvky

NOVÝ KOMENTÁŘ
Jméno
Komentář
Šipka MOUNTAIN ACADEMY Šipka Freeridové campy 2020 Šipka Haute route 2020 Šipka Skialpové kurzy 2020 Šipka Lavinové kurzy 2020 Šipka Císařská haute route Šipka Monte rosa - Spaghetti ski Šipka Skialpový ráj 2020
ŠipkaAKTUALITY, INFO
ŠipkaFOTOGALERIE
ŠipkaKALENDÁŘ AKCÍ
ŠipkaPOČASÍ, LAVINY, CHATY
Alpy4000.cz na Facebooku Alpy4000.cz na Youtube
PARTNEŘI
© , Frenky a Kristýnka 2020, všechna práva vyhrazena

PARTNEŘI


Driclor proti pocení
Driclor proti nadměrnému pocení