Členství v:
Ikar-Cisa eaws UIAGM Česká asociace horských vůdců

Kalendář akcí, info, fotogalerie - Fotogalerie

Novinky Kalendář akcí Naplánované akce Fotogalerie Ohlednutí za sezónou Fotografická a literární soutěž Alpy4000

11. 03. 2012 - 15. 03. 2012

BACKCOUNTRY CAMP 2012

Michalovi Broučkovi se podařilo vytvořit opravdu super akci již s několikaletou tradicí. Ačkoliv se koná stále na stejném místě, přitahuje neustále se rozšiřující okruh lidiček. Ačkoliv tato akce pochází z dílny snowboarďáků, zúčastňuje se ji i bezpočet lyžařů. Fascinuje mne, že ačkoliv se v mnoha článcích na netu setkávám s určitou averzí těchto dvou skupin, tady jsem nic podobného nezažil. Všechny totiž spojuje až neskutečná touha po supr lajně, supr prašanu a především supr legraci ... Je mi velkou ctí, že jsem se této akce mohl opět zúčastnit.

Tentokrát stál před námi velmi nesnadný úkol! Ačkoliv bylo nádherně, tak se celá tato akce zvrtla na neúprosný hon za prašanem!!! A po Michalově promítání z jeho letošní Aljašky jsme se do toho opřeli o to víc :-)))

Nejprve jsme se rozjezdili na zdejších klasikách a pak jsme již útočili přímo tam, kde jsme tušili prašanový nářez: 2x heliskiing a 2x severní stěna Oberalpstocku!!!

Podívejte se sami, jak se nám to podařilo :-))) Jsou to fotky Davida a zčásti moje. A k tomu pár videí z heliskiingu. Jednoznačně doporučuji a vychutnejte si zároveň i několik libůstek pilota Markuse Loewyho. Kluci se totiž před ním jen tak letmo zmínili o lopingu :-)))

A tady je serie videií z našeho heliskiingu a byly to nakonec dva dny parádních zážitků :-))):

Start vrtulníku v podání pilota Markuse Loewyho1. let a Markusův „úhybný“ manévr :-)1. přistání v sedle1. sjezd v prašanovém ráji :-)2. let a další úhybný manévr :-)

S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Tým Alpy4000
KOMENTÁŘE

Nebyly vloženy žádné příspěvky

NOVÝ KOMENTÁŘ
Jméno
Komentář
Šipka MOUNTAIN ACADEMY Šipka Freeridové campy 2020 Šipka Haute route 2020 Šipka Skialpové kurzy 2020 Šipka Lavinové kurzy 2020 Šipka Císařská haute route Šipka Monte rosa - Spaghetti ski Šipka Skialpový ráj 2020
ŠipkaAKTUALITY, INFO
ŠipkaFOTOGALERIE
ŠipkaKALENDÁŘ AKCÍ
ŠipkaPOČASÍ, LAVINY, CHATY
Alpy4000.cz na Facebooku Alpy4000.cz na Youtube
PARTNEŘI
© , Frenky a Kristýnka 2020, všechna práva vyhrazena

PARTNEŘI


Driclor proti pocení
Driclor proti nadměrnému pocení