Členství v:
Ikar-Cisa eaws UIAGM Česká asociace horských vůdců

Kalendář akcí, info, fotogalerie - Fotogalerie

Novinky Kalendář akcí Naplánované akce Fotogalerie Ohlednutí za sezónou Fotografická a literární soutěž Alpy4000

10. 02. 2011 - 10. 02. 2011

DYNAFIT 2011 – ÚNOROVÁ NOČNÍ SETKÁNÍ NA LUČNÍ BOUDĚ

Jedna z nejrenomovanějších skialpinistických firem - Dynafit, si Vás dovoluje pozvat na noční skialpinistická pohodová setkání konaná každý únorový čtvrtek od 17:30 na Luční boudě v Krkonoších. Budete zde seznámeni s aktuálními novinkami z dílny Dynafitu a pestrý bude i další doprovodný program s drobnými soutěžemi o věcné ceny. Hlavně jde ale o přátelské posezení skialpinistických nadšenců při pivu, vínku, čaji a koláči

Ve čtvrtek 10. 2. 2011 se Honzíček poprvé v životě zúčastňuje měření sněhového profilu na Luční boudě. Všechno se zdá v pořádku a žádné velké laviny se prý neočekávají :-))) (teda, kromě těch do plínek :-))).

A v 17.30 zahajuje SALEWA CZECH TEAM další z řady setkání na Luční boudě. Zaplňujeme celou klubovnu a program se hned hladce rozbíhá. Petr Polanecký všechny zájemce podrobně informuje o všech novinkách a možnostech, které Dynafit pro své příznivce připravil. Pro zajímavost musíme uvést, že se jedná o opravdu mezinárodní setkání, téměř polovinu účastníků tvoří návštěvníci z Polska, kteří za námi dorazili ze sousední polské boudy Samotnia :-)))
Zuzky, Háček, Šampón a moje maličkost zatím usrkáváme čaj, pivo, ...

Na samotný závěr ještě promítáme fotky z našich alpských skialpových přechodů. Polský kolega, horský vůdce, vše navíc okamžitě překládá do polštiny a tak se všichni dobře baví. A na závěr nezbývá, než si potřást rukama a těšit se na další podobná setkání :-)))

S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Tým Alpy4000
KOMENTÁŘE

Nebyly vloženy žádné příspěvky

NOVÝ KOMENTÁŘ
Jméno
Komentář
Šipka MOUNTAIN ACADEMY Šipka Freeridové campy 2020 Šipka Haute route 2020 Šipka Skialpové kurzy 2020 Šipka Lavinové kurzy 2020 Šipka Císařská haute route Šipka Monte rosa - Spaghetti ski Šipka Skialpový ráj 2020
ŠipkaAKTUALITY, INFO
ŠipkaFOTOGALERIE
ŠipkaKALENDÁŘ AKCÍ
ŠipkaPOČASÍ, LAVINY, CHATY
Alpy4000.cz na Facebooku Alpy4000.cz na Youtube
PARTNEŘI
© , Frenky a Kristýnka 2020, všechna práva vyhrazena

PARTNEŘI


Driclor proti pocení
Driclor proti nadměrnému pocení