Členství v:
Ikar-Cisa eaws UIAGM Česká asociace horských vůdců

Kalendář akcí, info, fotogalerie - Fotogalerie

Novinky Kalendář akcí Naplánované akce Fotogalerie Ohlednutí za sezónou Fotografická a literární soutěž Alpy4000

03. 01. 2011 - 06. 01. 2011

LAVINOVÝ KURZ HS ČR PRO LAVINOVÉ A PÁTRACÍ PSY

Lavinový kurz HS ČR pro lavinové a pátrací psy si v tuto dobu vybudoval tradici. Je strašně důležité právě teď, na začátku sezóny „nastartovat“ naše pejsky. Díky tomu, že nám na tomto kurzu pomáhá spousta lidí, jde všechno snáz a rychleji. O to víc se můžeme věnovat našim pejskům. Je skvělé pozorovat, že se naši psi posouvají zase o kousek dál a v řadě momentů nás dokonce i velmi příjemně zaskočili.

Umíte si představit, že si vlezete do bedny a rolba na vás nahrne hromady sněhu a pak vás mnohokrát přejede? Když jsme to zkoušeli letos, vypadalo to na začátku díky počasí až hrůzostrašně. Na bednu byla rolbou nahrnuta vrstva cca 1,2 - 1,6 m sněhu. Foukal velmi silný vítr, který se navíc i celkem slušně točil a mohutné nahrnuté hromady vypadaly nepřekonatelně. Alda něco podobného zkoušel s Atillou poprvé, ale nic je nezastavilo a za chvíli už jsme se prokopávali k figurantce. Pepa s Timem odvedli profesorskou práci a my jsme se s Kristýnkou na závěr také nenechali zastavit.

Hromadné focení dopadlo konečně také dobře, navíc jsme to měli dublované webkamerou :-) Můžete se sami převědčit na: HumlNET.cz Tady se také ukázala vynikající poslušnost některých našich pejsků při „odložení“ :-))) a u některých se naopak ukázalo, že jsou na svých páníčcích naprosto zavislí :-)))
S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Tým Alpy4000
KOMENTÁŘE

Nebyly vloženy žádné příspěvky

NOVÝ KOMENTÁŘ
Jméno
Komentář
Šipka MOUNTAIN ACADEMY Šipka Freeridové campy 2020 Šipka Haute route 2020 Šipka Skialpové kurzy 2020 Šipka Lavinové kurzy 2020 Šipka Císařská haute route Šipka Monte rosa - Spaghetti ski Šipka Skialpový ráj 2020
ŠipkaAKTUALITY, INFO
ŠipkaFOTOGALERIE
ŠipkaKALENDÁŘ AKCÍ
ŠipkaPOČASÍ, LAVINY, CHATY
Alpy4000.cz na Facebooku Alpy4000.cz na Youtube
PARTNEŘI
© , Frenky a Kristýnka 2020, všechna práva vyhrazena

PARTNEŘI


Driclor proti pocení
Driclor proti nadměrnému pocení