Členství v:
Ikar-Cisa eaws UIAGM Česká asociace horských vůdců

Kalendář akcí, info, fotogalerie - Fotogalerie

Novinky Kalendář akcí Naplánované akce Fotogalerie Ohlednutí za sezónou Fotografická a literární soutěž Alpy4000

30. 11. 2010 - 

LUČNÍ BOUDA – NEJVÝŠE POLOŽENÁ HOROLEZECKÁ STĚNA V ČR

“Chtělo by to tady mít horolezeckou stěnu. Jenže kde? Tak vysoký prostor tady prostě není ...“ Pak se postavila konstrukce pro nádherný ledový rampouch. Má více jak 10 m na výšku. Supr lezení, supr nácvik, paráda ... Jenže, původní nápad se neuskutečnil ... Byla by to výborná kombinace: udělat si sem výlet na skialpech, dát si dobrej obídek, pak si zalízt na ledu, potrénovat na lavinových trenažérech hledání s pípákama a pak si navečer u pivka ještě trochu zabouldrovat :-)))

„Jdem do toho! Tenhle podzim to dáme dokupy“ Plány jsou jedna věc a skutečnost bývá někdy trochu jiná ... Jenže jsme se do toho letos opravdu dali. Ještě než nasněžilo, tak sem Jirka vyvozil materiál. A teď když venku zuří první vánice letošní zimy, se zevnitř ozývá řev pil, vrtaček a tlučení hřebíků :-)))

Měli jsme možnost zažít krásnejch pár dní, kdy nám pod rukama vyrostla krásná a nejvýše položená horolezecká stěnka v ČR :-) O rekordy tady ale vůbec nešlo, byla to opravdová paráda a velká legrace spolupracovat tady se všemi těmi kamarády, kteří přišli pomáhat. Holky z Luční se o nás perfektně staraly a my budovali a budovali :-)))

Na závěr jsme si dali šampaňské a někteří se pokusili o přelezení své první cesty :-) Snad se vám bude taky líbit ...

Se stavbami horolezecký stěn již máme určité zkušenosti, podívejte se semka
.


Když se Háček dozvěděl o této nové krkonošské super stěně, psychicky to nevydžel a vyběhl sem na skialpech a hurá na ni, dokonce si i ty lyže zapomněl sundat :-)))A tady jen připomínka loňské zimy ... Rampouch na Luční už je letos krásně nateklý a promrzlý a tak hurá do zbraní a na něj :-)))
S pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Tým Alpy4000
KOMENTÁŘE

Martina Marmoška, 30. 11. 2010, 17:51
Super, chlapi :-) gratulace k nejvýše položené stěněn v ČR a doufám,
že to brzo prubnem.
Valin, 5. 12. 2010, 16:16
Pekny Vy !
NOVÝ KOMENTÁŘ
Jméno
Komentář
Šipka MOUNTAIN ACADEMY Šipka Freeridové campy 2020 Šipka Haute route 2020 Šipka Skialpové kurzy 2020 Šipka Lavinové kurzy 2020 Šipka Císařská haute route Šipka Monte rosa - Spaghetti ski Šipka Skialpový ráj 2020
ŠipkaAKTUALITY, INFO
ŠipkaFOTOGALERIE
ŠipkaKALENDÁŘ AKCÍ
ŠipkaPOČASÍ, LAVINY, CHATY
Alpy4000.cz na Facebooku Alpy4000.cz na Youtube
PARTNEŘI
© , Frenky a Kristýnka 2020, všechna práva vyhrazena

PARTNEŘI


Driclor proti pocení
Driclor proti nadměrnému pocení