Členství v:
Ikar-Cisa eaws UIAGM Česká asociace horských vůdců

Kalendář akcí, info, fotogalerie - Fotogalerie

Novinky Kalendář akcí Naplánované akce Fotogalerie Ohlednutí za sezónou Fotografická a literární soutěž Alpy4000

30. 10. 2010 - 31. 10. 2010

LUČNÍ BOUDA -MEZINÁRODNÍ FESTIVAL OUTDOOROVÝCH FILMŮ MFOF 2010

Mezinárodní festival outdoorových filmů je soutěžní putovní přehlídkou outdoorových filmů, za sedm let se stal ve své podstatě a charakteru největším filmovým putovním festivalem na světě a největším filmovým putovním festivalem v České republice. Vždyť v roce 2009 putoval dvaadvaceti českými městy. Festival je zaměřený na sporty s outdoorovou tematikou, na filmy dobrodružné, extrémní, adrenalinové, ale také cestopisné.

Filmy nás zavádějí do různých míst naší planety, ukazují mentalitu a kulturu tamních obyvatel. Zavádějí nás do prostředí, kde se běžný "smrtelník" nedostane. Mnoho filmů má velký sociální a citový náboj. Festivalu se zúčastňují čeští, slovenští a zahraniční autoři, filmová studia, národní televize i soukromé televizní společnosti, a to v profesionální i amatérské rovině.


Původní plán byl, že se na Luční bodě budou promítat filmy celý víkend, a my s Vaškem Sůrou uděláme své dvě krátké prezentace z našich akcí. My se Zuzkou jsme na Luční dorazili v sobotu po obědě a já se těšil na fúru krásných filmů ... Jenže ... jenže se v sále sice promítalo, ale bylo tam minimum lidí. Ptal jsem se, co se děje a vše se vysvětlilo, když mi Jirka ukázal vytištěné letáky a program zveřejněný na internetu. Pořadatelé festivalu počítali na Luční boudě pouze s tím, že v sobotu budou jen naše přednášky a v neděli se bude promítat až od 18.00 ... :-)

Na našich přednáškách ale i přesto bylo úplně plno a doufám, že se všichni dobře bavili :-)

Program – Pec pod SněžkouS pozdravem
Tým Alpy4000.cz
Tým Alpy4000
KOMENTÁŘE

Nebyly vloženy žádné příspěvky

NOVÝ KOMENTÁŘ
Jméno
Komentář
Šipka MOUNTAIN ACADEMY Šipka Freeridové campy 2020 Šipka Haute route 2020 Šipka Skialpové kurzy 2020 Šipka Lavinové kurzy 2020 Šipka Císařská haute route Šipka Monte rosa - Spaghetti ski Šipka Skialpový ráj 2020
ŠipkaAKTUALITY, INFO
ŠipkaFOTOGALERIE
ŠipkaKALENDÁŘ AKCÍ
ŠipkaPOČASÍ, LAVINY, CHATY
Alpy4000.cz na Facebooku Alpy4000.cz na Youtube
PARTNEŘI
© , Frenky a Kristýnka 2020, všechna práva vyhrazena

PARTNEŘI


Driclor proti pocení
Driclor proti nadměrnému pocení